SPRİNT S 150cc ABS E4

 

  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • Resim Galerisi

 

Yepyeni Sprınt Piyasadaki En "Küçük Gövdeli" Spor Ve Dinamik Vespa Modeli. İsmiyle "60'lı Ve 70'li" Yılların Spor Vespa Modellerini Çağrıştırıyor. Yeni Vespa Sprınt, Spor Tasarımlı Selesi Ve Dikdörtgen Farlar Gibi Bugüne Kadar Taşınan Beğenilen Detaylarıyla, Hızlı Ve Genç Ruhlu Vespa Mirasını Yansıtıyor.

 

Yeni Görünüm ve His

Vespa Stilini Spor Bir Tarz Ve Neşeli Bir Sürüşle Harmanlayarak Yaratılan Vespa Sprınt, Şimdi Beklentileri Karşılamanın Ötesinde Bir Performans İçin Yeni Çözümler Sunuyor. Daha Büyük Tekerler Daha İyi Bir His Ve Sürüş Zevki Sağlarken Scooter'ı Tam Anlamıyla Kontrol Altına Almanızı Sağlıyor. Harika Yeni Özellikler Benzersiz Stili Tamamlıyor: Dikdörtgen Arka Far Grubu Altmışlı Yıllara Özel Unutulmaz Vespa Modelinden Esinlenirken, Yeniden Tasarlanan Sele Daha Fazla Konfor Sunuyor. Yolcu İçin Tutma Yeri De Eklenen Modelde Kaportaya Ve Boyaya Yeni Bir Görünüm Kazandırılırken Daha Etkili Aynalarla Donatıldı.

 

Kararlı Şehir Tarzı

Yaşadığımız Bu Çılgın Dünyada Kalabalıktan Sıyrılarak Kendi Damganızı Vurmak İçin Güçlü Bir Kişiliğe Sahip Olmalısınız. Sprınt, Dünya Çapında Bir Stil İkonu Olan Ve Yaşam Sevgisiyle Stili Harmanlayan Vespa Geleneğinin Kendine Özgü Karizmasını Devam Ettiriyor. Vespa Mirası Sayesinde "Küçük Gövdeli" Segmentinde Lider Olan Sprınt İle Vespa Serisini Başarıya Götüren Çarpıcı Tasarıma Yeni Bir Soluk Getirildi. Akışkan Hatlar Ve Küçültülen Boyutlarına Eşlik Eden Bir Dizi Çözüm Ve Yenilen Detaylarla Şehir Trafiğine Eğlence Katan Manevra Kabiliyeti Yüksek, Güçlü Bir Model Yaratıldı.

 

Benzersiz Sürüş Deneyimi

Vespa Sprınt Tüm Koşullarda Emniyetli Ve Dinamik Bir Sürüş Deneyimi İçin En Son Teknolojiyle Donatıldı: Yss Ön Süspansiyon, Ön Fren Diski Sistemi Ve Arka Kampanalı Fren, Yeni Analog/Dijital Gösterge Paneli, Led Yan Lambalar Ve Fren Lambası. Hareket Konforuna Öncelik Verildi: Vespa Sprınt Aynı Serideki Diğer Scooter'lara Göre Daha Uzun Yapısıyla Sürücü Ve Yolcu İçin Daha Fazla Yer Sunarken Selenin Altındaki Bölmeye Kapalı Kask Sığmaktadır. Modern Motoru Ve Sağlam Çelik Gövdesi Gürültü Ve Titreşimi Azaltmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Motor

Tek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı

Motor hacmi

244 cc

Max güç

21.3 hp 8.500 rpm'de

Max tork

20.2 Nm 6.500 rpm'de

Besleme

Enjeksiyon lambda sensörlü

Soğutma

Sıvı ile

Debriyaj

Otomatik, kuru tip santrifüjlü

Vites

Değişken kayışlı aktarım sistemi

Arka fren

220 mm disk

Ön fren

220 mm disk

Jant ölçüleri

Ön: 12" x 3.00" Arka: 12" x 3.00"

Ön lastik

İç lastiksiz 120/70-12"

Arka lastik

İç lastiksiz 130/70-12"

Uzunluk

1.930 mm

Genişlik (En geniş yer)

755 mm

Aks aralığı

1.395 mm

Sele yüksekliği

790 mm

Kuru ağırlık

150 kg

Yakıt deposu

9.2 lt

En yüksek hız

-

Egzost çıkışı

Euro 3 normlarında

 

İ 2014 Aldatmaz Grup                          VESPA  |  PIAGGIO  |  APRILIA  |  MOTO GUZZI DERBI  |  AKSESUAR  |  HAKKIMIZDA  |  İLETİŞİM