CALIFORNIA 1400 AUDACE ABS

 

  • Genel Özellikler
  • Teknik Özellikler
  • Resim Galerisi

 

Gösterişli, güçlü ve sert Moto Guzzi Audace teleskop kaplaması olmayan çatala monte edilen dairesel far ünitesi ve karbon çamurluğun yer aldığı, stil açısından daha hafif tasarlanan ön tarafıyla hemen fark ediliyor. Her bir mekanik detayın, her bir açıkta kalan metalik parçasının gece kadar karanlık olması için krom kaplama kullanılmadı. Böylece Audace çarpıcı güzelliğiyle motosikletin keyfini tam anlamıyla çıkarmak için ideal koşulları sunuyor.

Işığa sadece çok sayıda yepyeni detayın görüldüğü yan şeritlerdeki renkle oluşturulan keskin kontrastta rastlanıyor.  Yandan dayanıklı görünmesini sağlayan alt pompa bağlantısı gibi metalik radyatör ızgarası ve kısa megafon egzoz asi görüntülerine rağmen Euro 4 onaylıdır. 

Yan panel kapakları da yolcu ayak desteği braketi gibi hafifletilerek değiştirilmiştir.  Serideki tüm diğer modellerde yer alan platform ayak levhaları bu modelde yer almıyor; aynı şekilde daha ön tarafa monte edilen sportif ayak desteklerine ve klasik vites pedalına yer açmak için külbütör vites kontrolü de kaldırılmış. 

Skai kaplama, kırmızı dikişli seleye ayrıca özen gösterilirken, oturma pozisyonu açısından alçaltılmıştır ve katlanır yolcu koltuğu için kuruluma hazırdır.  Ayaklıkların önde olması ve farklı oturma seviyesi sayesinde yeni drag gidon daha uzun ve daha sağlam bir sürüş pozisyonu sağlıyor.

Diğer son derece şık özellik ise parlak sübap kapakları, ayrı gaz şişeli arka amortisörler ve Moto Guzzi logosuyla kişiselleştirilen alaşım tekerlekler ve minimal aynalardır. 

Güçlü ve agresif Audace patlayıcı gücünü asfaltı kazımak için ortaya çıkarmaya hazır büyük bir kedi gibi arkasına yaslanmış gibi duran görünümüyle ve büyük 200/65 arka lastiğiyle iz bırakıyor. 1400 cc "Made in Mandello" 90° V çift motorun gücü şimdiye dek kendini kanıtlarken, hidrolik dinamikleri yeniden tasarlanan egzoz sistemine sayesinde Audace yüksek devirlerde artık çok daha canlı. Sonuç olarak birkaç kilo daha hafif gelmesinin de etkisiyle Audace fabrikadan çok daha hızlı çıkıyor. 

* Opsiyonlar Türkiye pazarı için değişiklik gösterebilir.  

Teknik Özellikler
Motor  
Silindir hacmi  
Max güç  
Max tork  
Besleme  
Soğutma  
Debriyaj  
Vites  
Arka fren  
Ön fren  
Jantlar  
Ön lastik  
Arka lastik  
Uzunluk  
Genişlik (En geniş yer)  
Aks aralığı  
Sele yüksekliği  
Kuru ağırlık  
Yakıt deposu  
Egzost çıkışı  

 

İ 2014 Aldatmaz Grup                          VESPA  |  PIAGGIO  |  APRILIA  |  MOTO GUZZI DERBI  |  AKSESUAR  |  HAKKIMIZDA  |  İLETİŞİM